גירושין ופרידה

משרדה של עורכת הדין דניאלה יובנוביץ טויטו מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה והירושה , תוך טיפול מקצועי, יסודי ומעמיק בכל מקרה ומקרה והפגנת ראיה אסטרטגית של המקרה וידע נרחב בכלל הפסיקות והחקיקות.

לאורך השנים השיג משרד עורכי דין דניאלה יובנוביץ טויטו ללקוחותיו פסקי דין תקדימיים, ברמה המשפטית וברמה החברתית במיוחד בתחום דיני המזונות בראי הפסיקה של הבע"מ 919/15 העוסק בתקדים מזונות במשמורת משותפת.

הסכמי גירושין

הסכמי גירושין

למשרדנו נסיון רב ועשיר בניסוח מקצועי ומקיף של הסכמי גירושין, אשר עתידים ללוות אתכם לאורך שנים ארוכות ולעיתים אף עשורים.

גירושין וכתובה

גירושין וכתובה

למשרדנו נסיון רב ביצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובניהול הליכי גירושין מורכבים, לרבות תביעות לכתובה ,פיצויי כתובה והגנה מפני תביעות כאלו. כדי לנהל הליך גירושין יש צורך בהיכרות רבת ערך וידע מעמיק ונרחב עם שורשי ההלכה היהודית בנושא גירושין.

ייצוג בבתי המשפט

ייצוג בבתי המשפט

למשרדנו ניסיון רב בייצוג וליווי בהליכים המשפטיים המנוהלים בבית משפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבניים הכוללים הכנת כתבי טענות והגנה ובכלל טיעון של טענות אשר מתבקשות תוך כדי ההליך במעמד הדיון.

כיצד בונים תיק משפחה- אסטרטגיה

כיצד בונים תיק משפחה- אסטרטגיה

בתהליך גירושין, יש לך שתי אופציות: הראשונה היא להיכנס למשבר כלכלי, ריגשי, הורי - ולהתרסק. השנייה היא לקחת אחריות על החיים שלך ולנהל את התהליך הזה על הצד הטוב ביותר. אני לא מכירה את האופציה הראשונה.

מזונות ילדים לפני גיל 6 ואחרי גיל 6

מזונות ילדים לפני גיל 6 ואחרי גיל 6

למשרדנו ניסיון רב בייצוג וליווי בהליכים המשפטיים המנוהלים בבית משפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבניים הכוללים הכנת כתבי טענות והגנה ובכלל טיעון של טענות אשר מתבקשות תוך כדי ההליך במעמד הדיון.

זמני שהות/הורות שווים – (משמורת משותפת)

זמני שהות/הורות שווים – (משמורת משותפת)

למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות למשמורת ילדים, קביעת הסדרי שהות וזמני הורות שווים משותפת ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ובספרות הענפה בעניין.

ערעורים

ערעורים

למשרדנו נסיון רב ביצוג בהליכי ערעור בבתי המשפט המחוזיים ובבית הדין הרבני הגדול. משרדנו יעניק לכם יעוץ באשר לסיכויי הערעור להתקבל ויציג בפניכם את מכלול השיקולים הכרוכים בהחלטה האם להגיש ערעור על פסק דין או החלטה שהתקבלו בעניינכם תוך ראיית טובתכם והסיכויים שלכם בלבד.

ניכור הורי

ניכור הורי

למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות ניכור הורי , ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ובספרות הענפה בעניין.

העתקת מקום מגורי קטין

העתקת מקום מגורי קטין

למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות העתקת מקום מגורים של קטינים , ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ובספרות הענפה בעניין.

חלוקת רכוש ואיזון משאבים

חלוקת רכוש ואיזון משאבים

משאבים: למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכים רכושיים כולל תביעות לפירוק שיתוף בבית המגורים, תביעה לדמי שימוש ראויים (כאשר בן זוג אחד עושה שימוש בנכס משותף), איזון משאבים, חלוקת זכויות סוציאליות, חלוקת זכויות פנסיוניות, שווי חברה וכד'. אנו מתעדכנים בכל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.

ידועים בציבור

ידועים בציבור

לאחר שנים רבות שבהן חייתם בזוגיות, החלטתם "לפרק את החבילה" מצד אחד, אתם לא נשואים כדין, מעולם לא התחתנתם ברבנות או בכלל בחתונה אזרחית , מצד שני, ניהלתם משק בית משותף במשך שנים, לעיתים, אפילו נטלתם משכנתא יחדיו, ואף הבאתם לעולם ילדים משותפים. למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכים רכושיים כולל תביעות לפירוק שיתוף בבית המגורים, חלוקת זכויות סוציאליות ופנסיוניות אנו מתעדכנים בכל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.

התרת נישואין

התרת נישואין

התרת נישואין מתייחסת לבני זוג מעורבים בדתם, חסרי דת או כאשר קיים חשש כי אחד מבני הזוג אינו יהודי . במקרים הללו, בטלה סמכותו של בית הדין הרבני בדבר נישואין וגירושין, לפי חוק שיפוט בתי הדין הרבניים, המגדיר נישואין וגירושין של יהודים בלבד. כלומר, הליך התרת נישואין, יהיה נכון ורלוונטי רק לבני זוג מעורבים מבחינה דתית, כגון – גבר יהודי הנשוי לאישה נוצרייה, או שני בני הזוג שהם אינם יהודים. במקרים כאלו פונים לבית משפט לענייני משפחה בבקשה להתרת נישואין. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.

יישוב סכסוך- וניהול משא ומתן

יישוב סכסוך- וניהול משא ומתן

הליך פרידה מתחיל בניהול מו"מ במסגרת הליכי ישוב סכסוך וזהו שלב קריטי בהליך הגירושין כאשר מו"מ מקצועי ונכון לקראת הסכם יכול לחסוך ללקוח ולמשפחה עצמה הרבה מאוד משאבים ובעיקר לחסוך מהפך רגשי של כל התא המשפחתי. ניהול הליך מו"מ נכון יביא להסכם אשר יכבד את שני הצדדים ללא צורך בהליך משפטי. הסכם כזה יאושר במסגרת הבקשה ליישוב סכסוך שנפתחה ותחסוך באגרה נוספת.