עורך דין מזונות ילדים

הליך של פרידה, גירושין ופירוק משפחה הוא תמיד הליך קשה ורגיש בפרט כאשר יש ילדים בתמונה. אף אחד מבני הזוג לא רוצה לפגוע בילדים, אך לעיתים לא חושבים על כך ונעשים צעדים בלי כוונה (או עם) שעלולים לפגוע בכל התא המשפחתי, ולא רק בבני הזוג. חלק מהאלמנטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בתהליך הוא עניין המזונות לילדים. על מנת שהתהליך באמת יהיה קל וחלק, חשוב לשכור עורך דין מזונות ילדים המתמחה בתחום זה. עורכת דין דניאלה יובנוביץ טויטו לה משרד מקצועי בתחום זה מהמובילים בישראל בעשרים השנים האחרונות מסבירה במאמר זה על החשיבות של ליווי מקצועי.

מהם מזונות ילדים ולמה צריך עורך דין מזונות ילדים

מזונות ילדים אלו למעשה צרכי המחייה של קטינים המועברים על ידי ההורים. כאשר זוג הורים נפרד, את סכום המזונות קובעים על סמך חלוקה של זמני השהות עם הילדים וגם על סמך פערי השכר בין בני הזוג. ילדים שעדיין לא מלאו להם 18 מוגדרים כקטינים ועל כן זכאים למזונות מההורים. זהו הנושא שהכי שנוי במחלוקת בתהליך זה. אם תהליך הפרידה הגיע אל בית המשפט ובין אם בתהליך גישור, תמיד תהיינה הערות על נושא זה. כאשר קובעים את סכום המזונות עורך דין מזונות ילדים צריך לדאוג לכך שהסכום יהיה מורכב בהתאם לגיל הילדים, לצרכים שלהם ולהכנסות בני הזוג בין אם מרכוש, ובין אם מהכנסות בשל עיסוק עיקרי כאשר השאיפה היא תמיד ליצור איזון.

חשוב לשכור עורך דין מקצועי להליך חלק וקל יותר

זה אף פעם לא קל לפרק משפחה, לא לבני הזוג ובטח שלא לילדים. לכן כאשר אתם עוברים את התהליך הזה חשוב שיהיה לכם את הליווי המקצועי הנכון שגם יודע להעניק את התמיכה, החמלה והמענה לכל שאלה ושאלה וגם יודע להביא לכך שתהיינה תוצאות משביעות רצון מתהליך הפרידה. קביעת גובה סכום המזונות, פניה אל בית המשפט כראוי, ניהול משא ומתן עם שני הצדדים כראוי ודאגה לכך שכל צד יקבל את מה שהוא צריך עם מינימום עגמת נפש לילדים. כי הדבר החשוב ביותר הוא רווחתם.

עורך דין מזונות ילדים
פרטי התקשרות

הישארו בקשר

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים בטופס הבא ואחזור בהקדם:

מידע נוסף בנושא

תביעה למזונות
תביעה למזונות

אחד הנושאים הרגישים ביותר בתהליך גירושין ופרידה הוא נושא המזונות. ועל כן, כאשר מדובר על תביעה למזונות חשוב שתהיו מלווים

קרא עוד »
הגדלת מזונות
הגדלת מזונות

בזמן פרידה, גירושין ופירוק הזוגיות במידה וישנם ילדים במסגרת הפרידה וההסכמים, קובעים סכום מזונות שאחד ההורים משלמים מרגע הפרידה ועד

קרא עוד »