נעים להכיר

מייסדת המשרד עו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו הינה אחת מעורכי הדין המובילות והוותיקות המתמחה בניהול תיקים מורכבים ומאתגרים בדיני משפחה וירושה. עו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו מתמחה בניהול משפטי של דיני משפחה וגירושין, צוואות, ירושות, עיזבונות, פירוקי שיתוף וחלוקת רכוש, כינוסי נכסים, מקרקעין, מזונות, משמורת ילדים, אימוץ ילדים, ניכור הורי, התרת נישואין ערעורים וייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. היא הקימה את המשרד בשנת 2010 ומאז הפכה לדמות משפטית מוכרת ורבת מוניטין, הידועה בהגינותה כמו גם בהישגיה המקצועיים המשמעותיים.

עו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו הינה בעלת ותק של 20 שנה בעריכת דין ובעלת תואר שני מוסמך (תואר שני). LL.M מאוניברסיטת חיפה, בעלת הסמכה כמגשרת בגישור משפחתי ונוטריון. עו"ד יובנוביץ טויטו מקפידה לקרוא פסיקה מעודכנת ולהשתלם בהשתלמויות לטובת המשרד וקהל לקוחותיה.
במהלך השנים ליוותה, ייעצה וניהלה פרשיות משפטיות ובתיקים אלו היא הוכיחה את יכולותיה כליטיגטורית נחושה הפועלת ללא לאות בכדי להשיג את מטרות לקוחותיה.

יושרה והגינות בשירות ממוקד לקוח

כמשרד בוטיק מקפידה עו"ד יובנוביץ טויטו לבחור את התיקים המנוהלים על ידה וללקוחות אלו מעניקה את מלוא תשומת הלב, המרץ והכישרון בגישה אישית, רגישה ומתחשבת. בכך היא מהווה כתובת יציבה, תומכת ואיתנה עליה יכולים לקוחותיה להישען בסיטואציה המורכבת והרגישה עימה הם מתמודדים.
לנוכח הרגישות הרבה בניהול תיקי גירושין מורכבים המערבים ילדים, פועלת עו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו ממרום ניסיונה בנחישות בכדי למתן, לגשר ולפשר בין בני הזוג ברמה האישית ובכך להביא לתוצאות משפטיות מיטביות עבור הלקוחות וילדיהם.

היכרות עמוקה עם תהליכים משפטיים ומבנה בתי הדין הרבניים לעו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו היכרות רבת ערך וידע מעמיק ונרחב עם שורשי ההלכה היהודית בנושא גירושין, דבר המהווה יתרון של ממש בייצוג לקוחותיה מול בתי הדין הרבניים, ומייתר את הצורך בשימוש בטוענים רבניים. כליטיגטורית מנוסה משכילה עו"ד דניאלה יובנוביץ טויטו לתמרן בין סוגיות אזרחיות והלכתיות במסגרת של מרוץ הסמכויות, סוגיות כתובה, סוגיות מזונות אישה וילדים, סוגיות רכושיות ועוד.